Waarom is er geen 10 ml van “I’m the BOSS”?
door Erica Hooft | okt 13, 2020
Om antwoord te geven op de vraag over I’m the Boss, er is geen 10 ml spray gemaakt. Dat is een bewuste keuze. Het is lastig om te ontdekken in korte tijd of je zelf echt sterker geworden bent in je ontwikkeling of dat je hond(en) zich ‘beter’ zijn...Volg ons ook op Facebook
Onze klanten zeggen dit:

Het gebruik van de Lichtwesen Meesteressences heeft mij geholpen om door lastige periodes te komen, te werken aan thema’s waar ik moeite mee had en vooral om helderheid te krijgen over bepaalde patronen en op te lossen problemen.
Sinds ik de essences heb ontdekt, heb ik een mooie stap vooruit gemaakt en is mijn persoonlijke en spirituele ontwikkeling in een stroomversnelling terecht gekomen.
Een voorbeeld hiervan is dat de essence ‘Helion,’ me heeft geholpen om naar buiten te treden, mezelf te durven laten zien, van presentatie- en pleinvrees af te komen en letterlijk te durven stralen i.p.v. mezelf te verstoppen en klein te maken.
In totaal heb ik inmiddels 4 essences gebruikt en kan ik ook vertellen dat de inzichten en veranderingen die ze teweeg brengen erg liefdevol en harmonieus verlopen.
Een mooie ondersteuning om je levenspad mee te bewandelen!
Pearl
Loslaten is : RUIMTE om te leven... Minder is meer... Liefs van mij
Hi Erica,
Ten eerste: wat ben ik weer blij met m'n nieuwe Elohim stenen; het blijft een wonder en een dagelijks kadootje om met de stenen te mediteren en te connecten met deze prachtige energie! Nog heel veel dank voor je (zoals altijd) goede advies. Ik waardeer en respecteer enorm met hoeveel liefde en inzet je dat doet!!
Mijn kat is heel gelukkig met de Trauma essence. Voor het eerst een jaarwisseling waar ze vredig door het geknal heen heeft geslapen, echt verbijsterend!
Wat een geweldig nieuws dat Petra een workshop komt geven; Ik heb zo veel geleerd van haar boeken, die zijn voor mij zo bepalend geweest in mijn groei! Ik zou er dolgraag bij willen zijn.
een hele zonnige groet,
Inge
Celebrate 2016 geeft weer veel inspiratie, tools om er mijn beste jaar van te maken..
De Fijne groep, je duidelijke uitleg en de meditatie zijn bijzonder.
Ik ga er voor...
Dag Erica, ik wil je graag zeggen dat ik al enkele jaren gebruik maak van lichtwesen, en dat dit een enorme ondersteuning is voor mij tijdens mn zoektocht naar mezelf, naar mijn ware ziel. Door gebruik te maken van LichtWesen word mijn leven ' lichter ' en betekenisvoller ! groetjes, Els